Navigace

Obsah

Valná hromada

SEZNAM ČLENŮ MAS SKCH, Z.S.

 

 

  Člen / název organizace Jméno zástupce SEKTOR Zájmová skupina
1. Obec Čankovice Hana Shejbalová veřejný sektor Lidé
2. Obec Horka Dostálová Dana veřejný sektor Příroda
3. Město Hrochův Týnec Ing. Schejbal Petr veřejný sektor Lidé
4. Obec Hroubovice Samek Marcel veřejný sektor Příroda
5. Město Chrast Ing. Krňanský Vojtěch veřejný sektor Příroda
6. Městys Chroustovice Tlapáková Marie veřejný sektor Podnikání
7. Obec Jenišovice Serbousková Alena, DiS. veřejný sektor Lidé
8. Obec Leštinka Kropáček Luboš veřejný sektor Příroda
9. Obec Lozice Novotný Jaroslav veřejný sektor Podnikání
10. Město Luže Bc. Pešinová Veronika, MBA veřejný sektor Lidé
11. Obec Ostrov Pavel Malý veřejný sektor Lidé
12. Obec Prosetín Ing. Vychroň Michal veřejný sektor Příroda
13. Obec Předhradí Ing. Mikšovský Zdeněk veřejný sektor Podnikání
14. Obec Přestavlky Kroutilová Romana veřejný sektor Příroda
15. Obec Rosice Bc. Volejník Zdeněk veřejný sektor Příroda
16. Obec Řepníky Stratílková Zdeňka veřejný sektor Lidé
17. Obec Řestoky Starý Petr veřejný sektor Lidé
18. Město Skuteč Bezděk Pavel veřejný sektor Příroda
19. Obec Střemošice Mgr. Lexová Marie veřejný sektor Lidé
20. Obec Trojovice Mgr. Pavlíková Petra veřejný sektor Lidé
21. Obec Vinary Pavlína Šrůtová veřejný sektor Lidé
22. Obec Vrbatův Kostelec Ing. Němcová Pavla veřejný sektor Příroda
23. Obec Zaječice Pavlačič Róbert veřejný sektor Příroda
24. Obec Zájezdec Ing. Franc Václav veřejný sektor Příroda
25. SDH Štěpánov Vtípil Ivan soukromý sektor Podnikání
26. SDH Radim Aksler Libor, MBA soukromý sektor Lidé
27. SK Sokol Prosetín Vít Michal soukromý sektor Lidé
28. ČHJ HS Podlažice Adámková Tereza, DiS soukromý sektor Příroda
29. TJ Dynamo Rosice Laub Jiří soukromý sektor Podnikání
30. SDH Hrochův Týnec Morávek Tomáš soukromý sektor Lidé
31. SDH Chacholice Mikan Petr soukromý sektor Příroda
32. SDH Bor u Chroustovic Ing. Novák Josef soukromý sektor Podnikání
33. SDH Rosice u Chrasti Netolický Luboš soukromý sektor Příroda
34. SDH Lozice Votroubková Marcela soukromý sektor Příroda
35. SDH Bělá Bc. Svoboda Aleš soukromý sektor Lidé
36. Zemědělské družstvo Rosice u Chrasti Chvojková Ivana soukromý sektor Příroda
37. Brdíčko Jan Brdíčko Jan soukromý sektor Podnikání
38. Ratzenbek Pavel Ratzenbek Pavel soukromý sektor Lidé
39. SEKO - Skuteč spol s.r.o. Koreček Miroslav soukromý sektor Příroda
40. Tégl Miroslav Tégl Miroslav soukromý sektor Podnikání
41. Spolek divadelních ochotníků    Heyduk Chalupníková Ludmila soukromý sektor Příroda
42. TJ Luže Kopecký Jiří soukromý sektor Lidé
43. Český červený kříž, m.s. Jenišovice Kučerová Pavla soukromý sektor Příroda
44. TSKC Chrast Černá Hana soukromý sektor Podnikání
45. TJ Sokol Chrast Pavlíková Veronika soukromý sektor Příroda
46. Občanské sdružení SMT Skuteč Zelinka Matěj soukromý sektor Lidé
47. Romodrom o.p.s. Bakeš Daniel soukromý sektor Lidé
48. SDH Hroubovice Bláha Jan soukromý sektor Podnikání
49. SHČMS Luže Terer Jiří soukromý sektor Lidé
50. CristalTech s.r.o. Hanus Milan soukromý sektor Podnikání
51. SDH Předhradí Javůrek Pavel soukromý sektor Lidé
52. TJ Sokol Radčice Sodomka Václav soukromý sektor Lidé
53. Agro Jenišovice a.s. Černohorský Radek soukromý sektor Podnikání
54. Laduin s.r.o. Zeman Radek soukromý sektor Podnikání
55. Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé MUDr. Volejník Václav, CSc. veřejný sektor Lidé
56. Spolek přátel Hamzova parku a arboreta Zavřelová Jana DiS. soukromý sektor Příroda
57. ARCA CZECH s.r.o. Rybyšarová Lenka soukromý sektor Podnikání
58. MŠ Řestoky Bc. Dagmar Krčilová veřejný sektor Lidé
59. TJ Tatran Hrochův Týnec Kaplan Leoš soukromý sektor Lidé
60. Martin Novotný Martin Novotný soukromý sektor Podnikání
61. David Sokol David Sokol soukromý sektor Podnikání
62. Zemědělské družstvo Předhradí Jiří Bláha soukromý sektor Podnikání
63. SDH Doly Jakub Macháček soukromý sektor Lidé
64. Metal Produkt Servis Praha Martin Jeníček soukromý sektor Podnikání
65. Kulturní spolek Klicpera Šárka Dvořáková soukromý sektor Lidé
66. SDH Čankovice Tereza Douděrová soukromý sektor Lidé
67. 50 PLUS, z.s. Ing. František Janeba soukromý sektor Podnikání
68. Matěj Zelinka Simona Zelinková soukromý sektor Podnikání
69. Rada dětí a mládeže Pardubického kraje, z.s. Martin Benák soukromý sektor Příroda
70. Karel Kopecký Karel Kopecký - OSVČ soukromý sektor Podnikání
71. EDDA, z. ú., Veronika Ješátková soukromý sektor Podnikání
72. SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Vinary Luboš Tesař soukromý sektor Příroda
73. Ing. Bc. Petra Vinterová Ing. Bc. Petra Vinterová soukromý sektor Podnikání
74. Denivková zahrada, s.r.o. Ing Jaroslav Vintera soukromý sektor Podnikání
75. Bc. Vladimír Hrubeš Bc. Vladimír Hrubeš soukromý sektor Podnikání
76. STAVER Luže s.r.o. Petr Kerhart soukromý sektor Podnikání
 
 

Jednací řád valné hromady - 20.1.2015

Stanovy MAS - 10.12.2020