Navigace

Obsah

Asistent prevence zdraví (Pardubice)

Typ: ostatní
Asistent prevence zdraví (Pardubice) 1Rád/a pracujete v terénu? Máte chuť pracovat s lidmi, kteří jsou sociálně vyloučení nebo sociálním vyloučením ohrožení?
Tak neváhejte a přidejte se do týmu v Pardubicích.
Do svého týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici – asistenta prevence zdraví.

Rád/a pracujete v terénu? Máte chuť pracovat s lidmi, kteří jsou sociálně vyloučení nebo sociálním vyloučením ohrožení?

Tak neváhejte a přidejte se do týmu v Pardubicích.

Do svého týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici – asistenta prevence zdraví.

POŽADAVKY

• Schopnost efektivně pracovat v týmu
• Výhodou znalost problematiky sociálního vyloučení, ochotu k práci s lidmi v náročné životní situaci výhodou
• Další kompetence: samostatnost a iniciativní přístup, osobnostní zralost, výborné komunikační schopnosti, uživatelská znalost PC, ochota k dalšímu vzdělávání a rozvoji

NABÍZÍME

• Poloviční pracovní úvazek
• Zaměstnání v zavedené organizaci
• Finanční kompenzaci krátkodobé pracovní neschopnosti
• Možnost profesního růstu
• Vzdělávání v oboru včetně interních vzdělávacích akcí
• Práci v přátelském kolektivu za adekvátní platové ohodnocení

NÁPLŇ PRÁCE

• Poskytování sociálních služeb cílové skupině klientů (osoby sociálně vyloučené, ohrožené sociálním vyloučením)
• Administrativní práce

Nástup dohodou

Informace o pozici

Společnost

ROMODROM o.p.s. - Pardubice

Příloha

Vytvořeno: 17. 10. 2018
Poslední aktualizace: 17. 10. 2018 18:28
Autor: Michaela Kotyková