Navigace

Obsah

Valná hromada

SEZNAM ČLENŮ MAS SKCH, Z.S.

 

 

Člen

Zástupce

Sektor

1.

Obec Horka

Dostálová Dana

veřejný sektor

2.

Město Hrochův Týnec

Ing. Schejbal Petr

veřejný sektor

3.

Obec Hroubovice

Samek Marcel

veřejný sektor

4.

Město Chrast

Ing. Krňanský Vojtěch

veřejný sektor

5.

Městys Chroustovice

Tlapáková Marie

veřejný sektor

6.

Obec Jenišovice

Serbousková Alena, DiS.

veřejný sektor

7.

Obec Leštinka

Kropáček Luboš

veřejný sektor

8.

Obec Lozice

Novotný Jaroslav

veřejný sektor

9.

Město Luže

Zeman Radek

veřejný sektor

10.

Obec Prosetín

Raba Jaroslav

veřejný sektor

11.

Obec Předhradí

Ing. Mikšovský Zdeněk

veřejný sektor

12.

Obec Přestavlky

Kroutilová Romana

veřejný sektor

13.

Obec Rosice

Bc. Volejník Zdeněk

veřejný sektor

14.

Obec Řepníky

Němcová Romana, DiS.

veřejný sektor

15.

Obec Řestoky

Starý Petr

veřejný sektor

16.

Obec Skuteč

Bezděk Pavel

veřejný sektor

17.

Obec Střemošice

Mgr. Lexová Marie

veřejný sektor

18.

Obec Trojovice

Novák Jaroslav

veřejný sektor

19.

Obec Vrbatův Kostelec

Ing. Vladislav Kropáček

veřejný sektor

20.

Obec Zaječice

Pavlačič Róbert

veřejný sektor

21.

Obec Zájezdec

Ing. Nedvěd Aleš

veřejný sektor

22.

SDH Štěpánov

Vtípil Ivan

neziskový sektor

23.

SDH Radim

Aksler Libor

neziskový sektor

24.

SK Sokol Prosetín

Vít Michal

neziskový sektor

25.

ČHJ HS Podlažice

Kurbelová Tereza

neziskový sektor

26.

TJ Dynamo Rosice

Laub Jiří

neziskový sektor

27.

SDH Hrochův Týnec

Morávek Tomáš

neziskový sektor

28.

SDH Chacholice

Řezníček Josef

neziskový sektor

29.

SDH Bor u Chroustovic

Ing. Novák Josef

neziskový sektor

30.

SDH Rosice u Chrasti

Ing. Netolický Luboš

neziskový sektor

31.

SDH Lozice

Ing. Hodek Jaroslav

neziskový sektor

32.

SDH Bělá

Bc. Svoboda Aleš

neziskový sektor

33.

Zemědělské družstvo Rosice u Chrasti

Chvojková Ivana

soukromý sektor

34.

Brdíčko Jan

Brdíčko Jan

soukromý sektor

35.

DialogNet, s.r.o.

Ing. Ligr Jiří

soukromý sektor

36.

Jaroslav Kulhánek - DATO

Kulhánek Jaroslav

soukromý sektor

37.

Kopecký Karel

Kopecký Karel

soukromý sektor

38.

Ratzenbek Pavel

Ratzenbek Pavel

soukromý sektor

39.

SEKO - Skuteč spol s.r.o.

Koreček Miroslav

soukromý sektor

40.

Tégl Miroslav

Tégl Miroslav

soukromý sektor

41.

Drnec Oldřich

Drnec Oldřich

soukromý sektor

42.

Ing. Mihulka František

Ing. Mihulka František

soukromý sektor

43.

Spolek divadelních ochotníků    Heyduk

Čápová Irena

neziskový sektor

44.

TJ Luže

Kopecký Jiří

neziskový sektor

45.

Český červený kříž, m.s. Jenišovice

Kučerová Pavla

neziskový sektor

46.

TSKC Chrast

Černá Hana

neziskový sektor

47.

TJ Sokol Chrast

Pavlíková Veronika

neziskový sektor

48.

Občanské sdružení SMT Skuteč

Zelinka Matěj

neziskový sektor

49. Romodrom o.p.s. Bakeš Daniel neziskový sektor
50. SDH Hroubovice Bláha Jan neziskový sektor
51. SHČMS Luže Terer Jiří neziskový sektor
52. CristalTech s.r.o. Hanus Milan soukromý sektor
53. Strojmont s.r.o. Hanus Milan soukromý sektor
54. SDH Předhradí Javůrek Pavel neziskový sektor
55. TJ Sokol Radčice Sodomka Václav neziskový sektor

56.

Agro Jenišovice a.s. Radek Černohorský soukromý sektor
57. Ing. Pavla Němcová Ing. Pavla Němcová soukromý sektor
58. Samek Marcel Samek Marcel soukromý sektor
59. Laduin s.r.o. Zeman Radek soukromý sektor
60. Hamzova odborná léčebna pro děti a dospělé MUDr. Václav Volejník, CSc. veřejný sektor
61.

Spolek přátel Hamzova parku a arboreta

JUDr. Miroslav Chudoba soukromý sektor
 

Jednací řád Valné hromady

Stanovy MAS